You are visiting our site with an outdated browser. This can cause the website to not work optimally. we recommend visiting our site with a different browser
Kun je een product online niet vinden? In onze winkel in Baarn vind je een ruimer assortiment en helpen onze adviseurs je graag verder. Openingstijden
ZATERDAG 27 juni

Workshop: Koud kunstje

Op zaterdag 27 juni organiseren wij de kidsworkshop ‘koud kunstje’. Tijdens deze creatieve sessie gaan de kids, onder begeleiding, met penseel en verf aan de slag om hun eigen ijsje in te kleuren. Kortom, een schilderworkshop die bij elk kind in de smaak valt. Ideaal!meteen inschrijven
workshop KOUD KUNSTJE

Over de workshop

In ons speciale workshopatelier ligt een houten ijshoorntje klaar om beschilderd te worden. Nadat de aspirant kunstenaars een kliederschort hebben aangetrokken, kunnen ze aan de slag met penseel en vrolijke verftinten, aangevuld met de kleur van ijs: wit. Zo’n ijsje is pas compleet als er met subtiele penseelstreken spikkels aan het ijs worden toegevoegd. Ondertussen zorgt onze begeleiding ervoor dat de junior ambachtslieden niet vergeten om af en toe wat te drinken. Na afloop nemen de kids hun kunstwerk mee naar huis. Natuurlijk krijgen ze, als beloning voor hun inspanningen, een gratis softijsje (een echte) van onze gebakskraam op ons parkeerterrein.

workshop koud kunstje

Wie, wat, waar?

De workshop is geschikt voor kinderen in de leeftijd vanaf 4 jaar tot circa 8 á 9 jaar. Het deelnametarief bedraagt €5,- en dat is inclusief het geschilderde houten ijshoorntje, frisdrank en (na afloop) een echt softijsje van onze gebakskraam. Om aan elk kind gepaste aandacht te kunnen geven is er per workshop plaats voor 10 deelnemers. De workshop die circa 45 minuten in beslag neemt, vindt plaats op 3 tijdstippen: 10.30 uur, 12 uur en 13.00 uur.

De details

datum

zaterdag 27 juni 2026

tijd

10.30, 12.00 en 13.00 uur

locatie

Woonwarenhuis Nijhof

prijs

€5 (inclusief materiaal en ijsje na afloop)

In samenwerking met Royal Talens

Breng je creativiteit tot leven met Royal Talens! Bij Nijhof geloven we, net als bij Talens, dat creativiteit een van de grootste menselijke troeven is. Al sinds 1899 is het doel van Talens om mensen over de hele wereld daarom aan te moedigen hun creativiteit te uiten. Om die reden hebben wij een collectie van dit mooie merk in ons assortiment. Maar behalve dat geven we ook regelmatig workshops in ons woonwarenhuis in samenwerking met Royal Talens! Hoe leuk is dat?

meer over Royal Talens

Scroll to top