Einhell
Verlengstuk 1 m voor GP-EA 18/150 Li
€ 27,95
Op voorraad
Dit artikel bekijken?
Kom naar onze winkel in Baarn
Staat je een uitdagend tuinproject te wachten waarbij je diep de grond in moet? Of je nu palen zet voor een robuuste schutting, een stevige vlaggenmast installeert of gaten graaft voor diepwortelende beplanting: soms is de standaardlengte van een grondboor simpelweg niet voldoende. Met dit 1 meter lange verlengstuk, speciaal voor de Einhell GP-EA 18/150 Li accu-grondboor, breid je je mogelijkheden letterlijk en figuurlijk uit. Bij Nijhof weten we dat goed gereedschap het halve werk is, en met dit accessoire maak je van je Einhell grondboor een nog veelzijdiger hulpmiddel voor elke zware klus in de tuin.
Robuuste constructie voor zware bodemomstandigheden
Dit verlengstuk is niet zomaar een buis; het is een technisch hoogwaardig onderdeel dat ontworpen is om de enorme torsiekrachten van de GP-EA 18/150 Li op te vangen. Vervaardigd uit hoogwaardig, gepoedercoat staal, is dit verlengstuk bestand tegen corrosie en de ruwe omstandigheden van de Nederlandse bodem – of je nu werkt in zachte zandgrond of stuggere klei.
De belangrijkste kenmerken op een rij:
- Lengte: Exact 100 cm extra boordiepte.
- Compatibiliteit: Naadloze aansluiting op de Einhell GP-EA 18/150 Li (Power X-Change serie).
- Diameter: Perfect afgestemd op de 150 mm boor van de hoofdmachine.
- Gewicht: Optimaal gebalanceerd om de hanteerbaarheid van de machine te behouden zonder in te leveren op stevigheid.
Eenvoudige en veilige montage
Veiligheid en gebruiksgemak staan bij Nijhof centraal. Het verlengstuk is voorzien van een betrouwbaar koppelmechanisme. Met de meegeleverde borgpen bevestig je het verlengstuk binnen enkele seconden tussen de motorkop en de eigenlijke grondboor. Dankzij de nauwe pasvorm is er geen sprake van speling, waardoor de krachtoverbrenging direct en efficiënt blijft. Dit voorkomt onnodige trillingen en zorgt ervoor dat je met precisie kunt blijven boren, ook op grotere diepte.
Waarom dit verlengstuk onmisbaar is
Zonder verlengstuk ben je vaak beperkt tot de standaard diepte van ongeveer 80 cm. Voor constructies die windgevoelig zijn, zoals hoge schuttingen of pergola's, is het essentieel dat de palen dieper in de vaste grond staan (vaak onder de vorstgrens). Met deze extra meter bereik je moeiteloos de diepte die nodig is voor een onverwoestbaar resultaat.
Nijhof Advies: Haal het beste uit je grondboor. Wanneer je werkt met een verlengstuk, adviseren onze specialisten om de boor regelmatig omhoog te halen ("lossen") om overtollige grond te verwijderen. Dit voorkomt dat de boor zich vastzuigt in de diepte en spaart de accu van je Power X-Change machine.
Bestel je Einhell verlengstuk bij Nijhof
Leg de perfecte basis voor je volgende tuinproject! Bestel je verlengstuk vandaag nog in onze webshop. Wist je dat woonwarenhuis Nijhof beschikt over een uitgebreide afdeling voor tuin- en parkmachines? Heb je vragen over het Power X-Change accusysteem van Einhell? Onze experts staan voor je klaar met persoonlijk advies in onze winkel in Baarn.
| SKU | N03371192 |
|---|---|
| EAN | 4006825659054 |
| Artikelcode | 3437012 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Productgroep | Boor |
| Merk | Einhell |