Handzeep - Shincha - 250 ml
De Shincha handwash reinigt je handen op milde wijze en laat een subtiele, verfijnde geur achter. Geïnspireerd op de eerste oogst van Japanse groene thee, biedt deze handzeep een fris en kalmerend geurprofiel dat perfect past bij een moment van rust in je dagelijkse routine.
De formule is zacht voor de huid, schuimt rijkelijk en droogt je handen niet uit – ideaal voor frequent gebruik. De elegante flacon van 250 ml staat mooi op je wastafel en voegt een serene, verzorgde uitstraling toe aan badkamer of keuken.
Met de Handwash Shincha geef je handenwassen een verfijnd en verkwikkend karakter.
| SKU | N02941754 |
|---|---|
| Inhoud in ml | 250.0 |
| EAN | 8720512247244 |
| Artikelcode | KAY007042 |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Glas |
| Productgroep | Handzeep |
| Merk | Kayori |

Kayori
"De meeste kostbare momenten van ongecompliceerd geluk bevinden zich vaak direct onder onze ogen. Deze eeuwenoude Japanse wijsheid leert ons het leven terug te brengen tot de kern en af en toe een stapje terug te doen, te genieten van al het moois om ons heen en te accepteren wie we zijn.” Kayori wil deze momenten benadrukken door een nieuwe standaard te zetten voor een bewuste levensstijl zonder compromissen. Geniet van een energieke dag en kom tot rust in de natuur. Omarm imperfectie. Dit zijn de echte schoonheden in het leven.