Vandyck
Badjas - Mary Medium - Multi
Speciale prijs
€ 44,95
adviesprijs
€ 89,95
Je bespaart 50%
Niet op voorraad
Dit artikel bekijken?
Kom naar onze winkel in Baarn
Mary multi badjas heeft bloemen en bladeren in verschillende tinten blauw, paars, roze en naturel. De stijl doet denken aan paisley. Het heeft grote steekzakken, wordt dichtgebonden met een brede ceintuur en heeft een opstaande kraag met een brede rand. Dit model is wat langer en heeft mooie wijd uitlopende kimono mouwen. Deze badjas van Vandyck combineert een chique patroon met een iets stoerder materiaal. Maar door de dunnere stof en mooie mouwen zwiert het mooi. Vandyck De badjas is gemaakt van katoen en heeft een grovere structuur, het is hierdoor iets dunner en lichter. Deze badjas past goed bij Pure 69 dekbedovertrek multi.
| SKU | N02923777 |
|---|---|
| Kledingmaat | M |
| EAN | 8718471490283 |
| Artikelcode | BAAL23101000 |
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Katoen |
| Productgroep | Badjas |
| Merk | Vandyck |
| Wasvoorschriften | Het is aan te bevelen om deze badjas te wassen op maximaal 40°C. Was binnenstebuiten, zodat de kleuren mooi blijven en je zo lang mogelijk van de badjas kunt genieten. De badjas kan op lage temperatuur gedroogd worden in de droger. Haal het direct uit, zodat het zo min mogelijk kreukt. Bij voorkeur niet strijken. |

Vandyck
Vandyck is een Nederlands bed- en badmodemerk. Het meer dan 90-jaar oude familiebedrijf is in 1923 opgericht door Cornelis van Dijk en wordt nu geleid door de derde en vierde generatie. Inmiddels is het een toonaangevend merk met een uitgebreide collectie badmode, beddengoed, dekbedden, kussens en nog veel meer.