Contact

Bekijk eens het handige overzicht met antwoorden op veelgestelde vragen.
Staat je vraag er niet bij? Neem dan contact met ons op. De klantenservice van Nijhof geeft graag antwoord op al je vragen.

Telefoon

Bel ons op +31(0)35 54 86 111. Wij zijn telefonisch bereikbaar tijdens de openingstijden van de winkel.

Webcare

Via social media zijn we ook  24 uur per dag, 7 dagen in de week bereikbaar.

De reactietijd doorgaans binnen 2 uur.

    

Contactformulier

Email

Mail direct naar de desbetreffende afdeling, zo kunnen we je het snelst helpen. De reactietijd is gemiddeld binnen 24 uur. 

Deuren & Parket: deurenparket@nijhofbaarn.nl

Glazen Huis/Woonaccessoires: glazenhuis@nijhofbaarn.nl

Haarden: haarden@nijhofbaarn.nl

Hout & Bouw: houtenbouw@nijhofbaarn.nl

IJzerwaren: ijzerwaren@nijhofbaarn.nl

Karpetten/vloerkleden: karpetten@nijhofbaarn.nl

Keukenstudio: verkoop@nijhofkeukenstudio.nl

Kookshop: kookshop@nijhofbaarn.nl

Meubels: meubel@nijhofbaarn.nl

Sanitair: sanitair@nijhofbaarn.nl

Verf, Raam- & Wanddecoratie: verfraamwand@nijhofbaarn.nl

Verlichting: verlichting@nijhofbaarn.nl

Woonaccessoires: woonaccessoires@nijhofbaarn.nl

Zagerij/Meubelmakerij: meubelmakerij@nijhofbaarn.nl

Voor alle overige vragen kunt u per mail contact opnemen met: klantenservice@nijhofbaarn.nl